Pradžia > Informacija pirkėjui >Pristatymas
Pristatymas

Apsipirkite už 30 Eur ar didesnę sumą ir prekes Jums pristatysime NEMOKAMAI!

 

Pristatymo būdą galėsite pasirinkti formuodami užsakymą. Prekių pristatymo kaina bus įskaičiuota į bendrą sąskaitos sumą.

Užsakytos prekės Jus pasieks per 1-3 darbo dienas. Savaitgaliais ir nedarbo dienomis atlikti užsakymai pradedami vykdyti pirmąją darbo dieną. Pristatome prekes visoje Lietuvoje, dėl prekių siuntimo į užsienį prašome susisiekti el. paštu labas@econatura.lt

Pirkdami "EcoNatura" parduotuvėje, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo būdų:

Prekių pristatymo būdai:

Pristatymas kurjeriu - iki Jūsų namų (darbo) durų

Standartinė kaina: 3.00€

INFORMUOJAME, KAD DĖL SUSIKLOSČIUSIOS SITUACIJOS ŠALYJE, PREKIŲ PRISTATYMAS GALI VELUOTI 1-5 DIENAS. Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis iki 12 val., tai jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną jos yra pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą, iki Jūsų namų arba darbo durų.

Dėmesio – dėl susiklosčiusios situacijos šalyje, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau: Siuntos per Venipak kurjerių tarnybą į namus pristatomos per 1–5 d.d., nuo 8 iki 17 val. Dėl tikslaus laiko kurjeris susisieks su jumis nurodytu telefonu. JEI NURODYTU LAIKU JŪS ESATE DARBE, REKOMENDUOJAME NURODYTI PRISTATYMO ADRESĄ Į JŪSŲ DARBOVIETĘ.

Pristatymas į OMNIVA savitarnos terminalus Lietuvoje

Standartinė kaina: 2.69€

DĖMESIO: SIUNTŲ KELIONĖS PER ŠALČIUS KELIA RIZIKĄ PRODUKTO KOKYBEI IR PAKUOTEI! Rekomenduojame rinktis PROSTATYMĄ KURJERIU (nuo 30 Eur pristatymas - NEMOKAMAS) arba užsakymus atsiimti patiems adresu Naugarduko g. 15, Vilnius. Dirbame nuo 9 iki 18 val. DĖL SUSIKLOSČIUSIOS SITUACIJOS ŠALYJE, PREKIŲ PRISTATYMAS GALI UŽTRUKTI ILGIAU: Prekes galime išsiųsti darbo dienomis užsakius iki 16 val. Per 1-5 dienas (ir šeštadieniais) užsakymas yra pristatomos į nurodytą OMNIVA terminalą. Kai siunta bus įdėta į terminalą, Jūs gausite SMS žinutę su nurodymais, kaip siuntą atsiimti.

Dėmesio – dėl susiklosčiusios situacijos padėties šalyje, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau: Siuntos į Omniva paštomatą pristatomos per 1-5 d.d. Apie siuntos pristatymą į paštomatą informuosime Jus el. paštu ar SMS žinute nurodytu telefonu.

Atsiėmimas ECONATURA.LT biure, Vilniuje

Standartinė kaina: 0.00€

Adresas: Naugarduko g. 15, Vilnius Atsiėmimo laikas: darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val.

Užsisakę prekes ir gavę patvirtinimą apie užsakymo paruošimą el. paštu, susitariate su mūsų atstovu, kokiu apytiksliai laiku planuojate atvykti atsiimti prekes ir mes paruošiame Jūsų užsakymą. Taip pat turėsite galimybę apžiūrėti ir įvertinti prekę.

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €