Pradžia > Informacija pirkėjui >Kaip pirkti?
Kaip pirkti?

Užsukite į "EcoNatura" parduotuvę ir išsirinkite prekes. Patikusią prekę galite įdėti į krepšelį geltonos krepšelio ikonos paspaudimu tiesiai iš katalogo arba atidarius prekių aprašymą. Jei norite pirkti daugiau nei vieną vienetą, "+" ir "-" mygtukais nustatykite norimą kiekį prekių arba paspaudę ant prekių skaičiaus, įveskite jį ranka.

Savo krepšelį galite peržiūrėti bet kuriuo apsipirkimo momentu, paspaudę "Krepšelis" mygtuką, esantį ekrano viršuje, dešinėje pusėje. Čia taip pat visada matysite savo apsipirkimo sumą.

Jei išsirinkote visas norimas prekes, nueikite į savo krepšelį ir patikrinkite, ar jame yra viskas, ką norėjote pirkti. Čia taip pat galite keisti ir prekių kiekius.

Norėdami tęsti apsipirkimą, spauskite mygtuką "Užsakyti" ir atsidariusiame lange įveskite savo el. pašto adresą, spauskite "Tęsti". Dėmesio: įveskite teisingą el. pašto adresą, nes juo gausite informaciją apie užsakymo būklę.

Pasirinkite pristatymo būdą ir nurodykite pristatymo duomenis. Jums bus išrašyta sąskaita - jei jos duomenys sutampa su siuntimo duomenimis, uždėkite varnelę prie "Sutampa su pristatymo informacija". Norėdami nurodyti kitus duomenis sąskaitai, užpildykite laukelius.

Spauskite "Kitas žingsnis" ir pasirinkite apmokėjimo būdą. Jei turite nuolaidos kodą, įveskite jį ir spauskite "Pritaikyti" - Jums bus pritaikyta nuolaida.

Susipažinkite su pirkimo taisyklėmis ir patvirtinkite tai, pažymėdami laukelį varnele. Spauskite mygtuką puslapio apačioje "Patvirtinti užsakymą" ir jis bus pradėtas vykdyti. Jei pasirinkote apmokėjimą išankstiniu pavedimu, informaciją gausite nurodytu el. paštu. Apie Jūsų užsakymo būklę, informuosime el. paštu.

Jei apsiperkate "EcoNatura" pirmąjį kartą, sistema iš karto po užsakymo patvirtinimo pasiūlys susikurti slaptažodį. Registracija nėra privaloma, tačiau užsiregistravus kito pirkimo metu pakaks prisijungti ir visu Jūsų pirkimo duomenys bus išsaugoti pirkimo sistemoje, todėl apsipirkti bus greičiau ir dar paprasčiau.

Ačiū, kad perkate pas mus! :)

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €