Pradžia > BLOGAS
BLOGAS

VITAMINŲ KARALIAI - ŠALTALANKIAI

Vietinių Himalajuose laikomas šventas vaisius šaltalankis, nepaisant ekstremalių aplinkos augimo sąlygų savo nauda ne tik sveikatai, bet ir grožiui tapo neprilygstamu maistu ir vaistu, vertinamu visame pasaulyje.

ORGANIZMO VALYMAS PO CUKRAUS, RIEBALŲ IR ANGLIAVANDENIŲ KUPINŲ ŠVENTINIŲ DIENŲ

Net jeigu per Kalėdinį ir Naujametinį laikotarpį rinkotės sveikos mitybos kelią, suvartoto maisto kiekis tikriausiai buvo didesnis nei įprasta bet kurią kitą dieną. Kaip išvalyti organizmą?

PAGALBA GAMTAI IR SAU 2021 METAIS. 3 būdai.

Kaip naujais 2021 metais galime padėti sau ir gamtai, kad gyvenimas mus nuvestų harmonijos ir gerovės keliu?

3 NEPAKARTOJAMI PATIEKALAI ŠVENČIŲ STALUI

3 receptai ypatingai šventinei vakarienei. Kviečiame per šias šventes išbandyti naujus, gurmaniškus, lengvai gaminamus ir sveikesnius patiekalus bei gėrimus.

KAIP SUKURTI PRASMINGĄ DOVANĄ?

Kviečiame Jus susipažinti su naujomis dovanų idėjomis, kurios leis Jums sukurti prasmingą dovaną savo artimiesiems.

PROBIOTINIO MAISTO SVARBA MŪSŲ IMUNITETUI

Tikriausiai jau esate girdėję, o ir pats Hipokratas sakė: "Visos žmogaus ligos prasideda žarnyne". Tai tikra tiesa, nes net 60% viso mūsų imuniteto sveikatos priklauso nuo žarnyno sveikatos.

Visada noriu valgyti... Kaip pasirinkti teisingą užkandį, kad jaustumėtės sotūs ilgiau?

Ar jums tenka jausti alkį dažniau nei kas 1-2 valandas? Greičiausiai renkatės netinkamą maistą ir užkandžius. Šiame straipsnyje rasite patarimus, kuo reikėtų užkandžiauti, kad jūsų organizmas "neprašytų valgyti" taip dažnai.

PASIRINKITE ARBATĄ PAGAL SAVO SVEIKATĄ (2 dalis)

Tęsiame sveikatai naudingos arbatos peržiūrą ir kviečiame jus atrasti sau tinkamą gurmanišką arbatą, kuri ne tik suteiks malonius pojūčius, bet ir padės jūsų organizmui jaustis gerai.

PASIRINKITE ARBATĄ PAGAL SAVO SVEIKATĄ (1 dalis)

Šis nedidelis straipsnis jums padės išsirinkti ekologišką arbatą, tinkančią jūsų esamos sveikos būklei pagerinti.

AUGALINIAI BALTYMAI PRIEŠ GYVULINIUS. KOKS SKIRTUMAS?

Daug žmonių šiais laikais susiduria su virškinimo ir viršsvorio problemomis. To pasekmė – netinkama mityba, kuri sudaro net 50% visos sėkmės, siekiant išlaikyti sveiką ir grakštų kūną. Trumpai pakalbėkime apie tai, koks produktas gali pad

KODĖL DATULĖS YRA SVEIKIAUSIAS SALDUMYNAS?

Trumpai apžvelkime nuostabiųjų datulių naudą sveikatai ir kodėl jos yra sveikiausias saldumynas.

DIDŽIAUSIAS MITAS APIE KOKOSŲ ALIEJŲ

VISA TIESA APIE KOKOSŲ ALIEJŲ

SAUSA GALVOS ODA? YRA NATŪRALUS SPRENDIMAS

PATARIMAI IR ŠAMPŪNAI JAUTRIAI IR SAUSAI GALVOS ODAI - NATŪRALIAI

Sveiko kūno virusai neliečia

3 žingsniai sveikesnio imuniteto link

Konservantai ir įvairūs maisto priedai. Kurių pasisaugoti?

Šiandien, sveika gyvensena jau seniai nebe mada, o daugumos iš mūsų kasdienybė. Ypatingą dėmesį dauguma skiria perkamoms prekėms ir produktams – tikrina jų sudėtį, stengiasi vengti įvairių konservantų ir visokių kitokių priedų. Taigi,

Kaip pasirinkti tinkamą dantų šepetėlį?

Visi norime turėti gražius bei sveikus dantis. Tam, jog galėtume jais džiaugtis, privalome teisingai pasirūpinti savo kasdienine burnos higiena. Dažnas dantų valymas, burnos skalavimas specialiais skysčiais yra kelias išsvajotosios šypsenos link

Gaminkime muilą namuose

Šiandien, ekologija ir sveika gyvensena žmonėms nebe mada, o neatskiriamas ir kasdieninis dalykas. Daugelis stengiasi sveikiau maitintis, naudoti kuo natūralesnius produktus savo buityje.

KĄ PRIVALOME TURĖTI PAVASARĮ?

Nors žiema jau spėjo visus išvarginti, tačiau po truputi besibeldžianti pavasario šiluma vis labiau ima džiuginti mus ir mūsų širdis.

Daugkartiniai puodeliai - gamtos ir Jūsų sveikatos apsauga

Kiekvienais metais bent 100 milijardų vienkartinio naudojimo puodelių atsiduria sąvartynuose ir dažnu atveju užteršia visų mūsų mylimą gamtą ir aplinką.

Natūralus muilas - kuo jis ypatingas?

Muilas - higienos priemonė, kurią naudojame kasdien. Vieni prausti rankoms, kiti kūnui, o treti juo pakeičia net įprastą veido prausiklį.

Juodojo šokolado svarba mūsų organizmui

Tikriausiai retas mūsų yra abejingas šokoladui. Baltas, pieniškas, su riešutais, o galbūt su karamelės įdaru?

Gardžiausi receptai, panaudojant balzamiko actą

Daugelis žmonių iki šiol, praėję pro gausiausią ir įvairiausių rūšių actais nuklotą lentyną neretai paklausia: „O kuo ypatingas balzamiko actas ir kaip jį naudoti?“.

Kanapių sėklų aliejus – ne tik maisto pagardas

Tikriausiai daugelis iš mūsų esame girdėję apie alyvuogių, makadamijų ar kokosų aliejaus panaudojimą bei naudą mūsų organizmui. O ką esate girdėję apie kanapių sėklų aliejų?

Keiskite gyvenimo įpročius ir atsisakykite alergijų

Net apie 30 procentų žmonijos populiacijos serga alerginėmis ligomis. Higienos instituto Sveikatos informacijos centro specialistai teigia, kad Lietuvoje 2005 – 2014 metais ligotumas alerginėmis ligomis išaugo nuo 30,8 iki 44,5 asmenų 1000 gyvento

Veido odos priežiūra

Veidas – tarytum mūsų vizitinė kortelė. Tai pirma kūno viena į kurią žmonės atkreipia dėmesį. Tačiau mūsų veido oda yra ir vienintelė kūno vieta, kuri reikalauja tiek daug dėmesio ir priežiūros, kadangi skirtingai nuo kitų mūsų ki

Susipažinkite su "EcoNatura"

"EcoNatura" - tai elektroninė parduotuvė, kurioje rasite tik ekologiškus ir sveikus produktus.

Organizmo valymas (detoksikacija)

2017-01-01
Artėjant švenčių laikotarpiui, kuomet visų stalai tiesiog lūžta nuo alkoholinių gėrimų ir maisto gėrybių, ypač svarbu susimąstyti ir apie savo organizmo atstatymą bei išsivalymą po švenčių, kuris dar kitaip vadinamas – detoksikacija.

Ar kava mus nuodija? Kokios alternatyvos?

Kai kurie iš mūsų kavą laikome ritualo dalimi, energijos ir nuotaikos užtaisu ar tiesiog mylime jos skonį ir aromatą. Tačiau net nesusimąstome, ar kava tikrai mums tinkamas gėrimas? Kodėl po jos mes gauname energijos? Kodėl be kavos negalime

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €