Pradžia > Apie mus >Sertifikatai
Sertifikatai

Čia rasite populiariausių mūsų prekių turimus sertifikatus:

100% ORGANIC

100% ORGANIC

Šiuo ženklu žymimi produktai, kurių sudėtyje naudojami tik ekologiški ingredientai.

USDA Organic

USDA Organic

JAV žemdirbystės departamento "USDA" maisto ir ne maisto produktams išduodamas sertifikatas. Šiuo ženklu pažymėtuose ekologiškuose produktuose nėra naudojami sintetiniai ar genetiškai modifikuoti ingredientai, žymimi tik produktai, turintys ne mažiau kaip 95 proc. ekologiškų ingredientų.

Euro leaf

Euro leaf

Nuo 2010 metų liepos 1 d. Europos Sąjungoje ekologiškų produktų gamintojai privalo nurodyti "Organic Farming" ženklą. Juo gali būti žymimi produktai, kurių sudėtyje yra ne mažiau kaip 95 proc. ekologiškų ingredientų.

Cruelty Free INTERNATIONAL

Cruelty Free INTERNATIONAL

Šiuo ženklu žymimi produktai, kuriuos gaminant yra saugomos gyvūnų teisės, bandymai su gyvūnais neatliekami.

demeter

demeter

Pasaulinės tarptautinės biodinaminius ūkius sertifikuojančių organizacijų asociacija DEMETER savo ženklu žymi biodinaminius produktus, pagamintus ir perdirbtus laikantis biodinaminių standartų. Pagal šią sistemą yra sertifikuojamas visas ūkis, tikrinama ar laikomasi biodinaminio ūkininkavimo principų. Biodinaminis ūkis yra laikomas gyva sistema, kuria siekiama kuo mažiau trikdyti gamtos ir žmogaus pusiausvyrą. Šie ūkiai išlaiko save ir minimaliai priklauso nuo išorės, atsako už savo veiklą, kurioje atsižvelgia į gamtos reiškinius, naudoja biodinamines priemones, tausoja dirvožemį. Biodinaminė sistema ir atitikimas DEMETER yra daug griežtesnis už ekologinę ūkininkystę.

ECO CERT

ECO CERT

"Ecocert" - savanoriško sertifikavimo įstaiga, suteikianti sertifikatą ribotam laikotarpiui ir atliekanti stebėseną. Šis sertifikatas suteikiamas ir žymi ekologinių ūkių produktus, natūralią ir organinę kosmetiką, tekstilę, natūralius ir iš organinių žaliavų pagamintus ploviklius. Šiuo sertifikatu gali būti pažymėti gaminiai atitinkantys šiuos reikalavimus: sudėtyje yra bent 10 proc. ekologiškų ingredientų ir bent 95 proc. natūralių ingredientų. Natūraliems gaminiams mažiausia ekologiškų ingredientų riba yra 5 proc.

FAIRTRADE

FAIRTRADE

Sertifikatas, patvirtinantis sąžiningą prekybą, kai gamybos procese taikomi sąžiningos tarptautinės prekybos principai: darnios praktikos remiamos gamintojų, investicijos nukreipiamos į vietinės bioįvairovės išsaugojimą ir gyventojų sąlygų gerinimą.

FSC

FSC

Šis ženklas nurodo, kad produkto pakuotė yra tausojanti medžius.

GLUTEN FREE

GLUTEN FREE

Šis ženklas žymi produktus, kurių sudėtyje nėra glitimo.

DAIRY FREE

DAIRY FREE

Šis ženklas žymi produktus, kurių sudėtyje nėra pieno produktų.

NORDIC ECOLABEL

NORDIC ECOLABEL

"Šiaurės šalių gulbės" ženklu žymimi produktai, atitinkantys draugiškų aplinkai standartus savo chemine sudėtimi, dažikliais ir kvapais, pakuote. Šiuo ženklu žymimos kosmetikos priemonės, pavyzdžiui, šampūnai, kremai, prausikliai, taip pat dekoratyvinė kosmetika, kvepalai.

Recycle

Recycle

Žymi produktus, kurių pakuotė gali būti perdirbta.

SOIL ASSOCIATION

SOIL ASSOCIATION

Vienas iš griežčiausių kosmetikos sertifikatų, išduodamas Didžiosios Britanijos žemdirbystės asociacijos. Juo žymimuose gaminiuose turi būti ne mažiau kaip 95 proc. ekologiškų ingredientų. Jei šiuo būdu išgauti ingrediento neįmanoma - reikalaujama ne mažesnės kaip 70 proc. ekologiškų ingredientų kiekio ribos.

THE Vegan SOCIETY

THE Vegan SOCIETY

1990 metais pristatytas Veganų bendruomenės ženklas. Tai pirmas toks ženklas, naudojamas tarptautiniu mastu, žyminti produktus ir paslaugas, tinkamas veganams ir produktus be gyvūninės kilmės produktų.

ASCAS

ASCAS

Nepriklausomas sertifikatas, skirtas gyvūnų priežiūros priemonėms ir gyvūnų kosmetikos gaminiams. Šiuo metu nėra jokių nefarmacinių reikalavimų ir taisyklių gyvūnų šampūnams bei kosmetikai, tačiau tai nereiškia, kad galima naminių gyvūnų šeimininkams siūlyti bet ką. Šiuo sertifikatu pažymėtuose produktuose nerasite sulfatų, sulfonatų, parabenų ir kitų draudžiamų nenatūralių medžiagų. Šiuo ženklu pažymėti gaminiai yra malonūs ir saugūs naudoti tiek gyvūnui, tiek jo šeimininkui, nėra bandomi ant gyvūnų, yra natūralūs ir parduodami greitai yrančiose pakuotėse.

Vegetarian Society APPROVED

Vegetarian Society APPROVED

Šiuo ženklu žymimi produktai, kurių sudėtyje nėra gyvūlinės kilmės medžiagų (mėsos, paukštienos, žuvies ar jūros gėrybių), nėra mėsos ir kaulų liekanų, skerdienos taukų, gyvūlinės kilmės želatinos ar kitų medžiagų, gaunamų iš skerdienos. Sudėtyje gali būti tik laisvai auginamų vištų kiaušinių, tačiau nėra genetiškai modifikuotų (GMO) produktų, gamybos procese nėra susiduriama su minėtais produktais ir gyvūlinės kilmės produktais, gaminiai nėra testuojami su gyvūnais ir juos gaminant saugomos gyvūnų teisės.

EU Ecolabel

EU Ecolabel

"Europos Sąjungos gėlė" žymi atitikimą griežtiems reikalavimams visame gamybos ir naudojimo cikle bei atliekų perdirbime. Šiuo ženklu pažymėtų produktų sudėtyje nėra pavojingų cheminių medžiagų (kancerogeninių, mutageninių ar toksiškų), naudojami kvapai atitinka Tarptautinės kvapų asociacijos reikalavimus. Produktai mažiau kenkia vandens organizmams, greitai yra, naudojamos mažesnės pakuotės. Ženklas naudojamas šampūnams, plaukų priežiūros ir prausimosi priemonėms ženklinti.

Biodegradable

Biodegradable

Šiuo ženklu žymimi produktai, kuriuos gaminant naudojamos biologiškai suyrančios medžiagos.

AUSTRIA BIO GARANTIE

AUSTRIA BIO GARANTIE

Šis sertifikatas užtikrina, kad visuose produkto gaminimo etapuose būtų laikomasi ekologiškumo standartų.

Ekologinis žemės ūkis

Ekologinis žemės ūkis

ne mažiau kaip 95 % perdirbto maisto žemės ūkio kilmės ingredientų masės sudaro ekologiški ingredientai.

HALAL control

HALAL control

HALAL sertifikatas užtikrina, kad visi produkto procesai, pradedant nuo žaliavos ir baigiant galutinio produkto gaminimo stadija, visos produkto sudėtyje esančios medžiagos ir priedai atitika islamo kriterijus ir humanitarinius reikalavimus, tiek kilmės, tiek formos, tiek priemonių ir tiekimo šaltinio atžvilgiu.

Produkto pakavimo medžiagos ir laikymo sąlygos atitinka humanitarinius reikalavimus ir islamo kriterijus - Geros gamybos praktikos (GMP), geros higienos praktikos (GHP) ir RVASVT reikalavimus.

KOSHER sertifikatas

KOSHER sertifikatas

KOSHER sertifikatas įrodo, kad maistas pagamintas pagal žydų įsitikinimus. Be religinių taisyklių, šis dokumentas rodo, kad maisto produktai yra aukštos kokybės, tinkami žmonių sveikatai ir patikimi. 

Carbon Neutral

Carbon Neutral

Anglies požiūriu neutralus sertifikatas parodo organizacijos įsipareigojimą mažinti anglies dioksido išmetimą ir likusio poveikio neutralizavimą remiant aplinkosaugos projektus.

Kas yra anglies dvideginio neutralus pėdsakas?
Anglies dvideginio neutralus pėdsakas yra tas, kai susidariusių šiltnamio efektą sukeliančių dujų (CO2e) sumą kompensuoja natūralios anglies absorbentės ir (arba) anglies kreditai.

COSMEBIO

COSMEBIO

„Cosmebio“ etiketė ant kosmetikos priemonių reiškia, kad prieš jus - „švarus“ kosmetikos gaminys!

Šiuose kosmetikos produktuose vyrauja sertifikuoti ekologiški produktai, kurie viršija reikalaujamą minimalų natūralių ir ekologiškų ingredientų procentą bei yra platesnio etikos požiūrio į kosmetiką.

Žalioji chemija, skaidrus bendravimas ir pagarba darbuotojams yra vieni iš „Cosmebio“ etiketės nustatytų kriterijų.

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €