Pradžia > Apie mus >Kodėl mes čia
Kodėl mes čia

Šiandien vis labiau atsigręžiama į gamtą, o susirūpinimas savo sveikata ir sveika gyvensena bei gyvenimo kokybe auga. Sveiki, natūralūs ir organizmui naudingi produktai daugelyje pasaulio šalių jau seniai tapo ne išskirtine ar madinga, o kasdienine preke. Aktyviai sportuojantys, siekiantys gerinti savo mitybą, vegetarai, veganai ar laktozės bei glitimo netoleruojantys, hypoalergiški žmonės užsienyje turi didelį pasirinkimą, neapsunkinantį kasdienio apsipirkimo rutinos. "EcoNatura" visai tai nusprendė perkelti čia, į Lietuvą, tam, kad visi galėtų lengvai ir paprastai rinktis aukštos kokybės, sveikus ir natūralius produktus.

Susipažinkime

"EcoNatura" - tai jaunų, iniciatyvių žmonių komanda, kuri siekia palengvinti natūralių ir ekologiškų produktų prieinamumą tokiems žmonėms, kokiais esame ir mes patys. Tokiems, kuriems rūpi tai, kas atsiduria jų organizme, kurie suinteresuoti gamtos išsaugojimu ir pripažįsta žmogaus poreikį prisitaikyti prie natūralių sąlygų, o ne dominuoti gamtos atžvilgiu.

Visus produktus atrenkame patys, todėl "EcoNatura" parduotuvėje nerasite to, ko nesame išbandę ir patikrinę. Visada stengiamės pateikti kuo tikslesnę ir išsamesnę informaciją tam, kad galėtumėte tiksliai įvertinti kiekvieną produktą ir asortimente rasti sau tinkamiausią. Bendradarbiaujame su gamintojais visame pasaulyje, todėl visada siūlome geriausios kokybės ir šviežius produktus. Žodžiu, "EcoNatura" pasirūpina viskuo, o Jums telieka išsirinkti ir mėgautis!

"EcoNatura" misija - padidinti ekologiškų, sveikų ir natūralių produktų asortimentą Lietuvos rinkoje, suteikiant galimybę kiekvienam lengvai, paprastai ir greitai įsigyti reikalingus produktus. Skatinti rūpestį savo sveikatos būkle, skatinti sveiką gyvenimo būdą ir geresnę gyvenimo kokybę.

"EcoNatura" vizija - tapti pirmaujančiu ekologiškų produktų tiekėju Lietuvoje.

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €