Pradžia > MAISTAS>Maistas>Augintiniams>SVORIO MAŽINIMUI natūralūs vitaminai šunims TRIBAL < Atgal
Tribal

SVORIO MAŽINIMUI natūralūs vitaminai šunims TRIBAL

Skanėstas šunims, praturtintas MCT riebalų rūgštimis, gerinančiomis virškinimą, padės Jūsų augintinių išlaikyti tobulą "figūrą".
-22%
SVORIO MAŽINIMUI natūralūs vitaminai šunims TRIBAL
Tribal

SVORIO MAŽINIMUI natūralūs vitaminai šunims TRIBAL

Skanėstas šunims, praturtintas MCT riebalų rūgštimis, gerinančiomis virškinimą, padės Jūsų augintinių išlaikyti tobulą "figūrą".

Svoris, g.:  130
349 449

"Tribal Natural Health" skanėstai turi veikliųjų medžiagų, kurios optimaliai veikia šuns sveikatą ir gerą savijautą. Tai suteikia natūralūs ingredientai, kurių tradiciniame šunų maiste ar skanėstuose dažniausiai nėra.

Gardūs šunų sausainiai, pagaminti su ekologišku kokosų aliejumi, vienu iš geriausių MCT riebalų rūgščių šaltinių. MCT (vidutinės grandies trigliceridai) padeda šunų medžiagų apykaitos sistemai išlaikyti balansą, tyrimais įrodyta, kad pagerina ir gebėjimą mokytis.

Šie sausainiai yra:

 • kvietiniai ir be glitimo;
 • patvirtinti veterinarų;
 • be dirbtinių priedų iš 100 proc. natūralių šunų mėgstamų produktų;
 • iš 100 proc. žmonėms tinkamų ingredientų;
 • pagaminti Didžiojoje Britanijoje.

Sudedamosios dalys: miltai be glitimo, kokosų aliejus, nesmulkinti žemės riešutai, bananai, linų sėmenys, rozmarinų ekstraktas.

Maitinimo rekomendacijos:

 • 2-10 sausainių per dieną, atsižvelgiant į šuns dydį ir aktyvumą;
 • tinka šuniukams nuo 3 mėn. amžiaus;
 • maitinant užtikrinti šuniui pasiekiamą gėlo vandens šaltinį.

"Tribal" yra nepriklausomas britų gamintojas, kurio misija paruošti naminiams gyvūnams sveiką ir maistingą maistą. "Tribal" rūpi šeima, bendruomenė ir naminiai gyvūnai, kurie nusipelnė aukštos kokybės, natūralių maisto produktų, užtikrinančių jiems sveikatą, gerą savijautą ir subalansuotą mitybą, o kartu ir pilnavertį laimingą gyvenimą.

Nors daugelis naminių gyvūnų savininkų pripažįsta, kad su savo augintiniais dalijasi savo kasdieniu maistu, tyrimai rodo, kad tai gali sukelti maistinių medžiagų trūkumą gyvūno organizme ir tapti tam tikrų produktų netoleravimo priežastimi, o tai tampa vis plačiau kylančia šiandienos problema. Norėdami padėti gyvūnų augintojams ir patiems augintiniams "Tribal" sukūrė skanius ir įvairių naudingų medžiagų gausius užkandžius gyvūnams. Jie ruošiami iš natūralių ingredientų, kurie tradiciniuose gyvūnų ėdaluose yra tikra retenybe. Visi šios kompanijos skanėstai yra ruošiami su meile gyvūnams modernioje kepykloje Vakarų Londone. Kiekvienas ingredientas pasižymi bent viena šuniui naudinga savybe, kurios nauda yra įrodyta moksliniais tyrimais.

"Tribal" "skanukai" padės papildyti augintinio racioną jo gerai savijautai taip svarbiomis medžiagomis ir supažinti jį su maisto įvairove. Atidžiai parenkami ingredientai, suderintas ir šuniui patinkantis skonis bei žemoje temperatūroje vykstanti gamyba leis pradžiuginti savo augintinį kiekvienam šeimininkui.

Sveikas maistas - laimingas augintinis!

 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

Pristatymo būdai
 • Kurjeriai 3 €
 • Lietuvos paštas 2 €
Atsiskaitymo būdai
 • El. bankininkystė
 • Paprastu pavedimu

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €