Pradžia > MAISTAS>Gėrimai>Gaivieji gėrimai>Natūralus gėrimas WOSTOK pušies spyglys, 330ml < Atgal
WOSTOK

Natūralus gėrimas WOSTOK pušies spyglys, 330ml

Tai pirmasis pušies spygliais gardintas gaivusis gėrimas vakaruose!
 
Natūralus gėrimas WOSTOK pušies spyglys, 330ml
WOSTOK

Natūralus gėrimas WOSTOK pušies spyglys, 330ml

Tai pirmasis pušies spygliais gardintas gaivusis gėrimas vakaruose!

Talpa, ml:  330
149

Žolelėmis gardintas gazuotas gaivusis gėrimas.

Gaivusis gėrimas yra sukurtas pagal originalią 1973 m. receptūrą. Tai gazuotas gėrimas, apjungiantis Sibiro ženšenio šaknį, pušies spyglių aliejų ir šlakelį kardamono, taip sukurdamas unikalų skonį: aštrų, pušies ir gaivinantį! 

Sudedamosios dalys: gazuotas natūralus mineralinis vanduo, cukrus, karamelės sirupas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūkštis, skonis(turi salierojuodosios arbatos ekstraktas, juka ekstraktas, pušų spyglių aliejus, sibirinio ženšenio šaknies ekstraktas.

Maistinė vertė 100ml prod.:36kcal; riebalų-0g iš jų sočiųjų 0g; angliavandenių-8,8g, iš kurių cukrūs-8,8g; baltymų-0g; druskos-0,01g.

WOSTOK - tai ekologiški ir natūralūs gaivieji gėrimai, kitaip vadinami "limonadu". Išskirtinį asortimetą sudaro trys ekologiški ir trys natūralūs maišyti skoniai. Visi limonadai yra skirtingi, bet turi vieną bendrą savybę: jie jungia ekscentriškus ingriedientus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo keistai, bet paragavus viskas tampa idealiu skoniu.

Tryse smagu, bet šešiese - tai jau balius: naujausi trys ekologiški gaivieji gėrimai su dideliu vaisių sulčių kiekiu bei saldinti agavų sirupu.

WOSTOK istorija prasideda nuo 2009 metų. Bet priešistorė dar idomesnė. Nes kaip ir kiekviena gera istorija būtinai turi savo priešistorę, kuri įprasmina šiandieną. Tai priešistorė... Dar 1973 metais Maskvoje. gimsta naujas gaivusis gėrimas Baikal. Ilgai netrukus šis naujas gėrimas užkariaują visą maisto sektorių nuo rytų iki vakarų. Tačiau vykstant 1990 metų pokyčiams iš lentynų dingsta ir visų pamėgtas gėrimas Baikal.

Vis prisimenant šį puikų gėrimą 2009 metais jis atgimsta dabar jau Berlyne. Jei tiksliau Kreuzberge. Jį sukurė olandų fotografas, kuris net pora dešimtmečių pragyveno Maskvoje. Ir jis perkeldamas savo veiklą iš Maksvos į Berlyną, tuo pačiu atsiveždamas idėją atgaivinti šį gėrimą Vakarų Rytuose.

Savo studijoje Kreuzberge WOSTOK  įgauna naują vardą, išvaizdą ir skonį. WOSTOK (Rusiškai: Восток = rytai) vardas paimtas iš rytų kosminio projekto, kuris sėkmingai žmogų iškelia į žemės orbitą. 

 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

Pristatymo būdai
  • Kurjeriai 3 €
  • Lietuvos paštas 2 €
Atsiskaitymo būdai
  • El. bankininkystė
  • Paprastu pavedimu

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €