Pradžia > MAISTAS>Gėrimai>Gaivieji gėrimai>Natūralus gėrimas WOSTOK peletrūnas-imbieras, 330ml < Atgal
WOSTOK

Natūralus gėrimas WOSTOK peletrūnas-imbieras, 330ml

Gaivinantis gruziniškas "tarchunas", pagardintas imbiero ir apelsinų sutimis!
Natūralus gėrimas WOSTOK peletrūnas-imbieras, 330ml
WOSTOK

Natūralus gėrimas WOSTOK peletrūnas-imbieras, 330ml

Gaivinantis gruziniškas "tarchunas", pagardintas imbiero ir apelsinų sutimis!

Talpa, ml:  330
149

Žolelėmis gardintas gazuotas gaivusis gėrimas.

Gruzinai ne tik pašėlę šokėjai, bet ir įgudę išskirtinių gazuotų gėrimų kūrėjai. Dar 1887 gruzinų farmacininkui Mitrofan Lagidze kilo idėja gazuotą vandenį pagardinti peletrūno ekstraktu. Nuo tada šis gaivinantis gėrimas tapo itin mėgiamas jo tautiečių. WOSTOK nusprendė pateikti savo istorinio žolelių gėrimo versiją vakarams. Praturtintas imbiero ir apelsinų sultimis, žolelių gėrimas įgauna aštrų skonį!  

Sudedamosios dalys: gazuotas mineralinis vanduo, cukrus, apelsinų sultys iš koncentrato, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūkštis, natūralus imbiero aromatase ir kiti natūralūs aromatai, antioksidantas: askorbo rūgštis, dažiklis: vario kompeksai iš chlorofilo, stabilizatorius: saldžiavaisio pupmedžio pupelių guma, peletrūno ekstraktas.

Maistinė vertė 100ml prod.: 35kcal; riebalų-0,1g iš jų sočiųjų 0,01g; angliavandenių-8,8g, iš kurių cukrūs-8,6g; baltymų-0,1g; druskos-0,02g.

WOSTOK - tai ekologiški ir natūralūs gaivieji gėrimai, kitaip vadinami "limonadu". Išskirtinį asortimetą sudaro trys ekologiški ir trys natūralūs maišyti skoniai. Visi limonadai yra skirtingi, bet turi vieną bendrą savybę: jie jungia ekscentriškus ingriedientus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo keistai, bet paragavus viskas tampa idealiu skoniu.

Tryse smagu, bet šešiese - tai jau balius: naujausi trys ekologiški gaivieji gėrimai su dideliu vaisių sulčių kiekiu bei saldinti agavų sirupu.

WOSTOK istorija prasideda nuo 2009 metų. Bet priešistorė dar idomesnė. Nes kaip ir kiekviena gera istorija būtinai turi savo priešistorę, kuri įprasmina šiandieną. Tai priešistorė... Dar 1973 metais Maskvoje. gimsta naujas gaivusis gėrimas Baikal. Ilgai netrukus šis naujas gėrimas užkariaują visą maisto sektorių nuo rytų iki vakarų. Tačiau vykstant 1990 metų pokyčiams iš lentynų dingsta ir visų pamėgtas gėrimas Baikal.

Vis prisimenant šį puikų gėrimą 2009 metais jis atgimsta dabar jau Berlyne. Jei tiksliau Kreuzberge. Jį sukurė olandų fotografas, kuris net pora dešimtmečių pragyveno Maskvoje. Ir jis perkeldamas savo veiklą iš Maksvos į Berlyną, tuo pačiu atsiveždamas idėją atgaivinti šį gėrimą Vakarų Rytuose.

Savo studijoje Kreuzberge WOSTOK  įgauna naują vardą, išvaizdą ir skonį. WOSTOK (Rusiškai: Восток = rytai) vardas paimtas iš rytų kosminio projekto, kuris sėkmingai žmogų iškelia į žemės orbitą. 

 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

Pristatymo būdai
  • Kurjeriai 3 €
  • Lietuvos paštas 2 €
Atsiskaitymo būdai
  • El. bankininkystė
  • Paprastu pavedimu

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €