Pradžia > MAISTAS>Gėrimai>Arbata> JŪRŽOLĖS & IMBIERAS < Atgal
Dr. Stuart's

JŪRŽOLĖS & IMBIERAS

Ši natūrali arbata viename puodelyje jungia geriausias gamtos dovanas iš jūrų ir žemės - jūržolę ir imbierą. Galioja iki 2019.03.14
-40%
 JŪRŽOLĖS & IMBIERAS
Dr. Stuart's

JŪRŽOLĖS & IMBIERAS

Ši natūrali arbata viename puodelyje jungia geriausias gamtos dovanas iš jūrų ir žemės - jūržolę ir imbierą. Galioja iki 2019.03.14
269 449

Geriausios gamtos dovanos iš jūrų ir žemės viename puodelyje

Visa šioje nuostabioje arbatoje esanti jūržolė buvo rankomis nurinkta nuo uolų Šiaurės Prancūzijos pakrantėse.

15 vokeliuose supakuotų arbatos maišelių garantuoja šviežumą ir patogumą keliaujant. Natūrali arbata be kofeino.
Dr. Stuart's natūralios žolelių arbatos gaminamos iš aukščiausios kokybės vaistinės klasės žolelių, joms parenkamos tik vertingiausios augalo dalys. Tai užtikrina:
- didžiausią eterinių aliejų sudėtį pakuotose arbatose;
- daugiausia aromato, skonio ir  naudos Jūsų organizmui.
Kiti arbatų kūrėjai tenkinasi naudodami tik maistui auginamas žoleles, o dr. Stuart's žengia toliau ir pateikia Jums geriausią įmanomą arbatą!

15 arbatos pakelių. Neto svoris 33g.

Sudedamosios dalys: žalioji arbata (55%), Imbieras (35%), Jūržolės (8%), Natūralus imbiero aromatas.

Naudojimas: naudokite vieną maišelį puodeliui (200 ml) arba du puodui (500 ml). Užpilkite šviežiai užvirintu vandeniu. Leiskite arbatai pastovėti geras keturias ar penkias minutes - aktyviems augalų ekstraktiems reikia laiko išleisti vertinguosius eterinius aliejus. Uždenkite puodelį, kol laukiate, arba naudokite mažą arbatinuką geresnėms arbatos savybėms išlaikyti.

Dr. Stuart's prekinis ženklas - tai daktaro Malcolm Stuart patirtis, atrenkant geriausius vertingųjų žolelių derininius ir efektyviai išnaudojant naudingąsias augalų savybes, patirtis. Šis žmogus, turintis neįtikėtinai daug kūrybinės energijos ir atsidavęs savo darbu, yra vienas iš pirmųjų mokslininkų remiančių iniciatyvą vėl atsigręžti į gamtą ir kuo geriau panaudoti jos gėrybes žmogaus reikmėms. Daktaro Malcolm Suart pasaulis - tai įvairiausios žolelės, todėl jis net yra vadinamas moderniosios žolininkystės pradininku.

Tyrinėdamas pradinę vaistinių augalų reikšmę kaimo bendruomenėms ir natūraliai medicinai, dėstydamas universitete Centrinėje Afrikoje ir konsultuodamas, jis visada teikia daugiausiai dėmesio augalinės kokybės produktų reikšmei. Savo patirtimi ir žiniomis dr. Malcolm Stuart sugebėjo vėl sužadinti susidomėjimą žolininkyste, sukūrė daug aukštos kokybės maisto produktų, medicinos ir sveikatos sektoriams, skatino ekologiškos augalininkystės atgimimą.

Daktaro Malcolm Stuart patirtis ir kvalifikacija:

 • Vestminsterio ir Birmingemo universiteto medicinos mokykla (1969), įgytas daktaro laispnis.
 • Commonwealth universiteto (buvusio Londono universiteto) mikrobiologijos ir augalų patologijos dėstytojas Centrinėje Afrikoje (1969-1973). Čia dr. M. Stuart prisidėjo prie augalų virusų tyrimų padalinio įkūrimo ir žaliojo namo dauginimo įrenginio.
 • MNIMH Nacionalinio medicinos žolininkų instituto geriausias absolventas, gavęs Normano Carterio apdovanojimą (1977).
 • Londono vaistinių žolelių bendruomenės vadovas (1974-1978).
 • Kembridžo vaistinių sodų, kurie yra didžiausia privati ekonominių ir medicininių augalų tyrimams ir plėtrai kolekcija, kūrėjas (1977).
 • Vaistinių žolelių ir žolininkystės enciklopedijos, išleistos anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, japonų ir suomių kalbomis, autorius (tiražas - 500 tūkst.) (1979).
 • Rašė, redagavo ir pristatė penkių dalių televizijos serialą apie ekonominę ir medicininę augalininkystę Centrinėje televizijoje, Jugtinėje karalystėje (1981).
 • Daugelio tarptautinių organizacijų, tokių kaip The Body Shop, Booker Health, Flytosa, Dolisos, Australijos vyriausybės, Imeplan, The Jappe group, Dominikos nacionalinės plėtros korporacijos, Čekoslovakijos sodininkystės instituto, Princo Čarlzo ekologinio pasitikėjimo ir kitų, vaistinės ir ekonominės augalų plėtros konsultantas (nuo 1977).
Susijusios prekės
IMBIERO JĖGA 449
     
 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

Pristatymo būdai
 • Kurjeriai 3 €
 • Lietuvos paštas 2 €
 • Atsiėmimas biure 0 €
Atsiskaitymo būdai
 • El. bankininkystė
 • Paprastu pavedimu
 • Grynais, atsiimant biure

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €