Pradžia > DOVANOS>Dovanų rinkiniai>Rekomenduojame>Natūraliai ekologiškas ECOFFEE CUP puodelis < Atgal
ECOFFEE CUP

Natūraliai ekologiškas ECOFFEE CUP puodelis

Patrauklaus ir išskirtinio dizaino, ekologiškas daugkartinio naudojimo puodelis, pagamintas iš ekologiško bambuko pluošto.
Natūraliai ekologiškas ECOFFEE CUP puodelis
ECOFFEE CUP

Natūraliai ekologiškas ECOFFEE CUP puodelis

Patrauklaus ir išskirtinio dizaino, ekologiškas daugkartinio naudojimo puodelis, pagamintas iš ekologiško bambuko pluošto.

Talpa, ml:  400
1299

ECOFFE CUP puodeliuose nėra ftalatų ir BPA (bisfenolio A), o puodelis sveria vos 135g., jis lengvas, tvirtas ir svarbiausia - biologiškai suyrantis. Ypatingomis progomis pasirūpinkime aplinka ir dovanokime naudingas dovanas :)

Taip pat galime supakuoti bet kurį kitą Jūsų pasirinktą ECOFFEE CUP puodelį iš mūsų siūlomo asortimento:

 http://www.econatura.lt/namai/indai/ecoffee-cup-puodeliai/  

Jums reikia tik parašyti mums laišką el. paštu info@econatura.lt

 

Sudedamosios dalys

  • Ekologiškas bambuko pluoštas;
  • Maistui tinkamas silikonas;
  • Nėra Ftalatų ir BPA.

 

Naudojimas

  • Netinkamas naudoti mikrobangų krosnelėje;
  • Galima plauti indaplovėje.

Baigus puodelio naudojimą galite paprasčiausiai jį sutraiškyti, pamerkti į verdantį vandenį bei palaidoti kartu su kitu organiniu kompostu ir taip pradėti biologinio irimo procesą. Maistui tinkamo silikono dangtelis ir juostelė gali būti perdirbama su kitomis perdirbamomis šiukšlėmis.

ECOFFEE CUP tai naujos kartos daugkartinio naudojimo puodeliai išsinešimui.

Šie puodeliai sukurti iš pasaulyje sparčiausiai augančių ir labiausiai tvarių medžiagų – ekologiško bambuko pluošto, genetiškai nemodifikuoto kukurūzų krakmolo. Ecoffee Cup puodeliuose nėra ftalatų ir BPA (bisfenolio A). O jei Jums dar niekada neteko šių puodelių išbandyti, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tarsi jie būtų iš storo, tačiau lengvo kartono - sunku ir patikėti, kad Ecoffee Cup puodeliai tikrai gali saugiai išlaikyti karštus skysčius!

Kadangi bambuko pluoštas yra natūraliai sterilus, iš Ecoffee Cup puodelių yra itin malonu gerti, o Jūsų gėrimas neužsiterš jokiais papildomais skoniais. Puodelis yra labai lengvas, turi sandariai užsidarantį silikoninį dangtelį - jis tiesiog tobulas pasiimant su savimi, kad ir kur keliautumėte. Visas produktas (puodelis, dangtelis ir juostelė) yra visiškai saugus plauti indaplovėje ir tarnaus Jums tikrai ilgai jeigu tik prižiūrėsite jį, žinoma, jis gali sulūžti, jeigu mėtysite ar elgsitės su juo grubiai. Puodeliai nėra tinkami naudoti mikrobangų krosnelėje.

Baigus puodelio naudojimą galite paprasčiausiai jį sutraiškyti, pamerkti į verdantį vandenį bei palaidoti jį kartu su kitu organiniu kompostu ir taip pradėti biologinio irimo procesą. Maistui tinkamo silikono dangtelis ir juostelė gali būti perdirbama su kitomis perdirbamomis šiukšlėmis  ( Ecoffee Cup gamintojai intensyviai dirba, kad kuo greičiau šie dangteliai taip pat taptų biologiškai suyrantys).

Ecoffee Cup turi didelį pasirinkimą linksmų, šiuolaikinio dizaino su šviesiomis bei energingomis spalvomis puodelių.
Gamintojai tiki jog Ecoffee Cup puodeliai yra stilingesni nei plastikiniai, keramikiniai ar nerūdijančio plieno jų pusbroliai.

Tai priežastys kodėl sakoma, jog Ecoffee Cup puodeliai yra  natūralūs ir daugkartinio naudojimo.

 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

 
Greitasis pirkimas

Išsirinkote prekę, bet nežinote kaip pirkti internetu?
Gal tiesiog norite paklausti?

Pristatymo būdai
  • Kurjeriai 3 €
  • Lietuvos paštas 2 €
Atsiskaitymo būdai
  • El. bankininkystė
  • Paprastu pavedimu

Mano krepšelis

0 (prekės)
Suma: 000
Iki nemokamo pristatymo būdo pasirinkimo Jums trūksta 30.00 €